LEGENDY 2015: den první, sobota (525x foto)

Autor: Pavel Srp - 14. 6. 2015


O tomto víkendu se do areálu pražské bohnické psychiatrické nemocnice sjely stovky automobilů všech roků výroby, tvarů, stavu, ale i ceny – koná se zde již druhý ročník motoristické výstavy LEGENDY (foto z prvního ročníku ZDE).

Pro letošní rok udělali pořadatelé několik změn, auta jsou blíže k sobě, nemusíte tedy chodit dlouhé stovky metrů zbytečně tak, abyste narazili na nějakou skupinku tématicky zaparkovaných vozidel. I tak je však areál psychiatrické nemocnice obrovský a projít ho zabere několik hodin. Navíc pokud se u každého z aut alespoň na chvíli zastavíte.

Prohlížet si můžete nejen nejstarší automobily, které vlastně tento průmysl pomáhala spoluvytvářet, ale také nejnovější automobily některých značek, mezi kterými můžeme zmínit například Audi, BMW, Bentley, Lamborghini, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, SEAT, Subaru, Škoda a další.

Mrkněte do galerie na první várku fotek – i tak jich je více než 500 – ze včerejška. Je to jen část areálu, zítra se můžete těšit na další nášup.

Jestli jste n LEGENDÁCH ještě nebyli, můžete to napravit dnes do 18°° hodin. Pokud byste si chtěli popovídat i s námi, tak se zastavte na stánku Rolls-Royce & Bentley Clubu ČR!

Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru