mansory-tovarna-video

Centrála MANSORY v Německu je plná extravagantních upravených aut za miliony

Autor: Pavel Srp -   7. 4. 2020


Německý tuner MANSORY je znám svým extravagantním pojetím úprav. Jeho auta jsou vše, jen ne decentní. Nesedí to každému, ale úspěch tuner má. Ve své centrále v Německu mu stojí spousta opravdu exkluzivních modelů aut, která jsou určena zákazníkům, ale i jako předváděcí. Na některé z nich se můžeme podívat v přiloženém videu.

Ve videu se youtuber Rana65556 podíval právě do centrály MANSORY, aby nám představil několik upravených kusů. Zaměří se na trojici aut, ovšem velmi exkluzivních. A všechna tři auta se od těch výchozích, sériových liší jako den a noc.

Přečtěte si také:  Máte Lamborghini LM002? Máme pro vás dobrou zprávu, už si na něj opět můžete koupit nové pneumatiky

Tím první je MANSORY Venatus, což je upravené Lamborghini Urus. Jde o přímo to auto, které mělo být letos vystaveno v Ženevě, ale z důvodu koronavirové pandemie byl autosalon zrušen.

První jízda s novou generací Rolls-Royce Phantom, je to král luxusu

Auto dostalo nový bodykit, jiná kola – na pravé a levé straně jiná – a zcela modrý interiér. Tu a tam je modrá barva doplněna svítivě zelenožlutou. Strop je také protkán stovkami diod, které mají napodobovat hvězdné nebe podobně jako v modelech Rolls-Royce.

V MANSORY upravili nejen vzhled, ale i techniku. Posílili motor, ale také mu dali úplně jiný a mnohem hlučnější výfuk. A ten zní skvěle!

Druhým autem je opět upravené Lamborghini, tentokrát ale Aventador SVJ. Svůj výtvor tuner pojmenoval jako MANSORY Cabrera. Stejně jako v případě Urusu na něm nezůstal ani centimetr v původním stavu. Ani výfuk, který i v tomto případě zní skvěle.

A konečně i auto, na které se úpravy hodí snad nejméně. Německý úpravce se vrhl i na Rolls-Royce Cullinan. Úprava dostala příznačné jméno MANSORY Billionaire. Ne snad, že by šlo v sérii o nějak krásné auto, ale úprava je veskrze odvážná. V tomto případě ne až tak samotným bodykitem, jakkoliv ani ten není úplně obyčejný, ale spíše zvolenými barvami. Vždyť interiér je mentolově zelený! 

Přečtěte si také:  ABT stvořil monstrum. Lamborghini Urus má v jeho podání výkonu na rozdávání, ale vznikne jen 99 kusů

Tohle auto nejen nepřehlédnete, ale hlavně nepřeslechnete. Jakkoliv se to k tak luxusnímu autu nehodí, MANSORY mu také dal hlučnější výfuk. Nutno ale uznat, že pokud odhlédneme od faktu, že jde o Rolls-Royce, je zvuk dvanáctiválce parádní.

Štítky: , , , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *