rolls-royce-cullinan-billionaire-mansory-tuning-prodej- (1)

Na prodej je Rolls-Royce Cullinan Billionaire od Mansory. Levný opravdu není

Autor: Pavel Srp - 11. 8. 2019


Mansory platí za jednoho z nejodvážnějších profesionálních úpravců aut. Není auto, na které by si netroufl a nepřidal mu karbon kamkoliv, kam vás jen napadne. Výjimkou není ani Rolls-Royce Cullinan. A ten si můžete koupit, chcete-li. Levný ale není!

Rolls-Royce před nedávnem zařadil do své nabídky vyšší model – on sám mu nechce říkat SUV – a od zákazníků se strhla lavina objednávek. Není divu, SUV jsou stále oblíbené, ačkoliv jejich prodeje na úkor ostatních tříd už nestoupají tak strmě.

Zákazníci je však stále hojně kupují a na ulici se často chtějí odlišit od těch ostatních. I proto jsou tu společnost jako Mansory, které jim to dopřejí. Pokud se budeme pohybovat po běžných evropských ulicích, asi bychom ztěžka narazili na dvě takto stejně upravená auta.

Prohlédli jsme si nový Rolls-Royce Cullinan. Je to obrovské auto!

Rolls-Royce Cullinan je jedním z těch aut, na kterých se ale Mansory nevyřádil nijak divoce, jakkoliv je úprava nápadná. A drahá. Mansory se tím netají a auto i tak pojmenoval: Rolls-Royce Cullinan Billionaire. Jedno z 13 upravených aut je na prodej v Německu. Zaplatíte za něj 648 500 eur, necelých 17 milionů. A to je oproti původní ceně 785 tisíc eur (v přepočtu více než 20 milionů korun) docela slušná sleva… I tak je to ale dvakrát tolik, co stojí „obyčejný“ Cullinan. Inzerát najdete ZDE.

A co je na autě za úpravy? Rolls-Royce Cullinan Billionaire má rozšířené blatníky, upravené nárazníky, výrazný střešní spoiler, ale také třeba kompletně upravený výfukový systém. Změny se dotkly i vzduchového podvozku, který je nyní nastaven níže, a do podběhů nainstaloval úpravce větší, 24″ kola. Interiér byl přečalouněn do béžové kůže a doplněn černými detaily. 

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek