amazon-top-gear-clarkson-hammond-may

Konec žabomyších válek. Clarkson, Hammond a May se vrací do Top Gearu, i když jen na chvíli

Autor: Radim Plachý - Zdroj: Tisková zpráva BBC/Top Gear - Foto: Tiskový servis Amazon Prime - 4. 4. 2021


Hádky, rozbroje a dokonce facky. V takové atmosféře z pořadu Top Gear odcházeli moderátoři Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May. Nikdo nečekal, že by se s televizí BBC, která má Top Gear na svědomí, usmířili a do pořadu se vrátili. Přesto se tak stalo. Ale jen na chvilku a jen proto, aby společně s ostatními moderátory vzpomenuli na kamarádku a kolegyni Sabine Schmitz, která bohužel před pár týdny prohrála svůj boj s rakovinou.

Sabine nebyla jen fantastickou řidičkou a závodnicí, ale také účastnicí a později také moderátorkou Top Gearu. Ostatně, po jejím nenadálém odchodu na ni právě May, Clarkson a Hammond vzpomenuli na svých sociálních sítích a přidal se k nim i pořad Top Gear. Přesto je velkým překvapením, že jak vedení televize, tak moderátoři zvládli spolknout staré křivdy a dohodli se, že se Clarkson, Hammond a May do pořadu vrátí.

Přečtěte si také:  Sabine Schmitz by mohla mít "vlastní" zatáčku na Nürburgringu. Okruh už o tom mluví na sociálních sítích

Stane se tak jen v rámci jednoho jediného dílu, který bude celý věnovaný právě Sabine a jejímu působení v pořadu, závodnické kariéře a vzpomínkám na ni, jako členku rodiny Top Gearu. Před kamerou se ale kromě oblíbené trojice, která má v současné době svůj vlastní pořad The Grand Tour, představí také současní moderátoři, tedy Freddie Flintoff, Chris Harris a Paddy McGuinness. Vzpomenout na Sabine pak dorazí také Rory Reid, ale i Matt LeBlanc a jako host třeba i David Coulthard.

Premiéra vpravdě velmi speciálního a jedinečného dílu proběhne v neděli 4. 4. 2021 na online platformě televize BBC (BBC iPlayer) v devět hodin večer. Televize pak díl odvysílá 7. dubna v půl osmé večer.

Přečtěte si také:  James May měl při natáčení Grand Tour nehodu. Ve vysoké rychlosti naboural do zdi

Alex Renton, výkonný ředitel Top Gearu k tomu řekl: „Sabine byla součástí rodiny Top Gearu po dlouhých 15 let a není tedy žádným překvapením, že ti, kteří s ní měli možnost spolupracovat, upustili od možných rozbrojů, aby se stali součástí této pocty. Sabine byla všemi milovaná a bude nám moc chybět.“

Štítky: , , , , , , , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *