Grand Tour brzy přijde o Clarksona, Hammonda i Maye. Zatím jen dočasně

Autor: Anina Russová - 18. 1. 2020


Už před časem jsme vás informovali o tom, že May přiznal své zdravotní obtíže. Není se tedy čemu divit, že chce trochu ubrat plyn a zcela vážně hovoří o odchodu do důchodu. V rozhovoru pro britský bulvár se podělil také o informace, kterými naznačil, že o důchodu uvažuje i Clarkson. Věk prostě zastavit nejde.

Ale to vše jsou zatím úvahy a otevřené přiznání toho, že vše se mění. To, jak moc dokazuje i rozhovor producenta show Andy Wilmana. Ten se rozpovídal pro britský Daily Star a přiznal, že vážně uvažuje nad tím, že natočí jeden nebo více takzvaných spin-offů show The Grand Tour. Ovšem bez Clarksona, Hammonda a Maye.

The Grand Tour možná po třetí sérii skončí

To prý ale rozhodně neznamená, že by je chtěl ze show dostat pryč. Ani není v plánu ty tři poslat do důchodu už teď. Jde jen o to, že podle Wilmana je show jako taková větší a silnější značkou než ti tři. A nevidí důvod, proč toho nevyužít. „Rád bych pracoval s řadou hostujících moderátorů, kteří by vedli speciální díly Grand Tour. Velké turné, třeba s Brianem Johnsonem z AC/DC,“ řekl Wilman.

Wilman ale také dodal, že tyto speciální díly nemají hrát prim. Mají být jen novou součástí celé show, jakýmsi rozšířením značky The Grand Tour. Také přiznal, že právě ona ikonická moderátorská trojice vlastně je „tou“ show, The Grand Tour by bez nich nebyla tím, čím je. Navíc by si díky podobným speciálním dílům mohli ti tři „staříci“ trochu odpočinout, aniž by museli od Amazonu odejít. Nakonec to nezní tak špatně…

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru