Top Gear s novým obsazením se uvedl, jak nejlépe mohl

Autor: Anina Russová -   18. 6. 2019


V poslední době se o britském televizním pořadu Top Gear mluvilo opravdu hodně. Většinou ale ne v úplně dobrých souvislostech. Pořad ztrácel na sledovanosti, diváci se rozčilovali, náplň pořadu začala být lehce sporná a BBC navíc se začátkem 26. série oznámilo, že bude měnit moderátory. Už zase. Zdá se však, že to nebyla špatná volba.

Poté, co BBC oznámilo dvojici nových moderátorů, hodně fanoušků pořadu se ptalo, zda je to opravdu dobrý nápad. Freddie Flintoff a Paddy McGuiness nejsou mimo Velkou Británii moc známí a nikdo si je v roli moderátorů humorně automobilového pořadu moc představit.

Test Toyota GT86 (2019)

Ale 27. série před pár dny odstartovala a na sociálních sítích se to hemží pozitivními reakcemi! Diváci jsou spokojení jak s náplní pořadu, tak hlavně s novou moderátorskou trojicí, kdy dva výše zmíněné doplnili Chrise Harrise, který se v Top Gearu našel a na pozici moderátora i testovacího jezdce je velmi dobrý.

Podle reakcí fanoušků se ti tři velmi rychle sehráli. Zatímco se Chris je v roli profesionálního a hlavně skvělého jezdce, Freddie a Paddy zkouší řídit možné i nemožné, dělají si legraci  ze sebe navzájem a k tomu ze všeho, co se kolem nich mihne.

První videa ze začátku 27. série ukazují, že se dočkáme jak zběsilých závodů s velmi zvláštními auty, tak také parádních aut, které v rukou Chrise Harrise ukazují, co se v nich skrývá. A tak to má být! Podle prvního dílu nové série to tedy vypadá, že Top Gear se nadechl k novému životu, ale víte, co se říká… Nechval dne před večerem. My jen doufáme, že se nový Top Gear brzy dostane i k nám.

Štítky: , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *