Top Gear má nové moderátory. Už zase

Autor: Anina Russová - 22. 10. 2018


Vypadá to, že po nuceném odchodu původní moderátorské trojice pořadu Top Gear, tedy Clarksona, Hammonda a Maye přešlapuje BBC tak trošku na místě. Producentům nevyšla první moderátorská sestava, a ačkoliv to vypadalo, že ta druhá bude mnohem lepší, znovu se s ní budeme muset rozloučit.

Po dlouhých úvahách totiž dal pořadu sbohem Matt LeBlanc, který kvůli časové náročnosti natáčení neměl čas na svou rodinu a přátele. Není se čemu divit, Matt je z Ameriky a neustálé dojíždění do Anglie, potažmo na natáčení po celém světě asi nebylo moc příjemné.

Když už na vedení BBC spadl tento problém, rozhodlo se moderátorské trio obměnit ještě o fous víc. Spolu s Mattem tak v klasickém Top Gearu končí i Rory Reid, který se nadále v pořadu bude objevovat jen jako externista a bude spíše provádět show Extra Gear, která mapuje pozadí natáčení Top Gearu. Jediný Chris Harris zůstává.

A kdo tedy tyto dva skvělé moderátory, ale i jezdce nahradí? Volba padla na dvojici moderátorů a komiků Paddy McGuinness a Freddie Flintoff. U nás nejsou moc známí a ani nevíme, jak se umí předvést za volantem, každopádně jsou prý oba pro každou špatnost. Navíc se nebojí dělat si legraci jak o sobě navzájem, tak sami ze sebe.

Jakkoliv bychom BBC moc přáli, aby už konečně našlo stabilní moderátory, touto volbou si nejsme tak úplně jisti. Clarkson, Hammond a May prostě byli neuvěřitelně sehraní a uměli pracovat s divákem. Ta chemie mezi nimi sálala i přes televizní obrazovku. Ani jedné z jejich náhrad se něco podobného nepovedlo. A vzhledem k tomu, že se Top Gear vysílá do celého světa, je otázkou, jestli obsazení dvou jinde než v Anglii nepříliš známých moderátorů je dobrým tahem.

To se ovšem již zanedlouho dozvíme. Trojice Harris, McGuinness a Flintoff se představí již příští rok a to v 27. sérii pořadu.

Štítky: , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru