2021-BMW_rady_4-unik-fotek

Toto je nové BMW řady 4. Obří ledvinky opravdu dostalo

Autor: Pavel Srp - Zdroj: autoexpress.co.uk, bmwblog.com - Foto: autoexpress.co.uk, instagram.com - 31. 5. 2020


BMW koncem tohoto pracovního týdne lákalo na představení nové generace řady 4 Coupé, která se odehraje už teď v úterý. Podobu auta ale před premiérou neuhlídalo a opět mu unikla fotka. Ta potvrzuje, že nová čtyřka má opravdu velké ledvinky, tedy se sériová verze nebude lišit od Conceptu 4 z loňského podzimu.

Ostatně už dříve to potvrdily i špionážní fotky, které do světa unikly v únoru tohoto roku. Ty tehdy ukázaly nejen celou přední část auta, ale i kousek té zadní. Designově se – kromě ledvinek – auto příliš neliší od toho, co představuje BMW na posledních modelech – zejména řady 1 a řady 2 Gran Coupé. Podobně tvarovaný je předek, ale i zadní světla.

Na rozdíl do současné, končící generace řady 4 tak bude zpředu už zcela jasný rozdíl mezi řadou 3 a právě čtyřkou. BMW řady 3, které se nabízí jako sedan a kombi Touring, totiž dostalo ještě malé ledvinky. Technicky ale obě auta vycházejí ze stejného základu a budou sdílet nejen podvozkovou platformu, ale i pohonné jednotky. A to včetně vrcholných verzí BMW M3/M4. Detaily o autě už automobilka představila před pár dny.

Fotku, zachycující nové BMW řady 4 s pózující modelkou (to už se dnes příliš nevidí!), vypadá autenticky. Oficiálně se ale na auto budeme moci podívat až v úterý, kdy nám ho BMW ukáže detailně ze všech stran i úhlů. Na instagramu se objevily i další fotky z brožury, kde se ukázala i boční silueta a zadní část.

Zatím nám ukázalo jen jednu oficiální fotku, na které toho příliš vidět není.

2021-BMW_rady_4-teaser

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek