2020-bmw-x5-m-competition-spy-foto

BMW X5 M Competition vyfoceno bez maskování. Červená mu sluší!

Autor: Pavel Srp -   23. 3. 2019


Automobilky často neuhlídají své nové, teprve chystané modely. Jejich fotky občas uniknou ještě před premiérou a v BMW M se to stává poměrně často. Po nedávném úniku BMW M8 Competition tu teď máme X5 M Competition.

Na instagramu zveřejnil dvě fotky ruský uživatel drt_performance. Na jedné z fotek je vidět plaketka na zadku auta, která odhaluje nápis X5 M s dodatkem Competition. Vše v černé barvě, což je pro modely Competition typické. Bližší zkoumání prozrazuje, že v plaketce nechybí ani bílý proužek před „Competition“. Na autě jsou také typická BMW M vnější zpětná zrcátka, ale i čtveřice koncovek výfuku s výrazným difuzorem.

Přívlastek Competition zpravidla slibuje výkonnější motor. Pokud by šlo o tentýž motor, který používá BMW M5 Competition, což se dá očekávat, pak můžeme počítat se 4,4litrovým V8 s výkonem 460 kW/625 koní a točivým momentem 750 Nm.

Je ale samozřejmě možné, že jde jen o nějakou tuningovou úpravu. V takovém případě je ale dovedená k dokonalosti, protože na autě je vše tak, jak to BMW M dělá.

Štítky: , , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *