bmw-m8-competition-spy-foto-02

Nové BMW M8 Competition vyfoceno zcela bez maskování

Autor: Pavel Srp -   4. 12. 2018


O tom, že kromě BMW M850i a M840i, bude na trhu i sportovní verze M8, víme už dlouho. Teaser zamaskovaného auta ukázala značka již před více než rokem. My si ale teď můžeme prohlédnout zcela odmaskované auto, navíc ve verzi Competition. A to o hodně dřív, než to původně měla automobilka v plánu.

Na diskusním fóru GERMAN CAR4UM se objevila série fotek zcela odmaskovaného kupé osmičkové řady. Toto modré auto nejen nese typické BMW M prvky, ale navíc má na zádi černé označení M8, pod nímž je plaketka Competition.

Oproti běžným verzím řady 8 má tento modrý kousek agresivnější přední nárazník, typicky tvarovaná vnější zpětná zrcátka, velké karbon-keramické brzdy, karbonový spoiler na víku kufru, ale i karbonový difuzor s čtveřicí koncovek výfuku.

Také v interiéru přibylo karbonu a některé červené prvky, které vypadají jako ty v aktuálním BMW M5. Všimněte si například červeného startovacího tlačítka na středovém panelu nebo dvojice červených tlačítek na volantu, jimiž se přepínají dvě individuální nastavení auta. Logo M8 je nakonec dobře viditelné na plaketce i v opěradlech předních sedadel.

Co se motoru týká, zcela s jistotou to bude vidlicový osmiválec s objemem 4,4 litru, s dvojitým přeplňováním a pohonem všech kol M xDrive, což ostatně už samo BMW nedávno potvrdilo.

Štítky: , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *