Dopravní nehody se nevyhýbají nikomu, jen u některých jsou následky dražší než u jiných. V případě dopravní nehody z Gotthardského průsmyku ve Švýcarsku, která se stala před pár dny, bude cena za opravy extrémně vysoká. Hlavními aktéry jsou totiž Bugatti Chirón a Porsche 911 Cabrio.

Více neobvyklou nehodu byste hledali jen těžko, ačkoliv je fakt, že další Chirón boural před několika dny i u nás. Vůbec si neumíme představit, jak se na nehodu tak drahého auta dívá pojišťovna, ale něco nám říká, že jejím vrcholným manažerům bylo chvíli asi celkem horko. 🙂

Přečtěte si také:  Český miliardář boural u Příbrami, poškozeno bylo jeho Bugatti. V Česku je jediné

Není zatím úplně jisté, jak se nehoda Chironu a Porsche stala, ale podle magazínu autoblog.nl, který o nehodě informoval mezi prvními, mělo původně jít o setkání majitelů superaut a jejich výlet po okolí. Jenomže dle svědků se právě řidiči Bugatti a Porsche nechali tak trochu unést a začali se honit. Když pak chtěli ve vysoké rychlosti předjet jedno z pomaleji jedoucích aut, nevšimli si, že to stejné už dělá řidič mercedesu, který jel před nimi.

Řidič Porsche nejprve naboural do mercedesu a řidič Bugatti do přívěsu, které za sebou vezlo ono původně předjížděné auto. Jakkoliv jsou na tom Porsche a Mercedes-Benz o něco hůř než Bugatti, je jisté, že právě jeho oprava bude nejnáročnější a nejdražší.