Obrazem: MODBALL RALLY 2013 se zastavila i v České republice

Autor: Pavel Srp -   27. 6. 2013


Po světě se poslední dobou jezdí jeden nelegální (opravdu?) závod za druhým… Začalo to před mnoha a mnoha let Gumballem 3000 a pokračuje to třeba i českým Diamond Race (tento rok se zase pojede) a podobně… Dalším z řady je také MODBALL RALLYE, která se dnes zastavila i v Praze. Od odpoledních 15°° byla auta vystavena před klubem SASAZU. Toto místo je poslední dobou oblíbené, před dvěma týdny jsme tu byli na NISMO STREET SHOW 2013.

Mezi vystavenými auty byla auta snad všech kategorií: supersporty nové i starší, rychlá GT, americké muscle car, SUV i offroady, ale i tuningová auta nebo auta dřívějších let výroby. Ukázal se i jeden Rolls-Royce.

Evropská Modball Rallye letos startovala 22.června v Londýně a projížděla 10 zeměmi. Konec je zítra. Startovné bylo stanoveno na 1 195 liber (+daň). V této částce bylo zahrnuto ubytování v hotelu v každém městě, vstup na párty na každé zastávce, kompletní polepy auta, označení závodníků včetně klíčenek a podobně a třeba také trajekt z Velké Británie na kontinent.

Ale nesmutněte, pokud jste se na odpolední výstavu nedostali. Pokud máte rádi party, určitě se ještě teď seberte a do pražskéhu klubu SASAZU vyražte. Od 20:30 tam probíhá soukromá party pro závodníky, ale ve 22:30 se otevírá i pro veřejnost. V rámci doprovodného programu tu bude vystaveno hned několik aut. Nebudou tam jen stát, ale sexy Modgirls, tedy hostesky závodu, je umyjí. A předpokládám, že na sobě nebudou mít montérky… :)

Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *