Nové Porsche 992 zachyceno při testování – video

Autor: Anina Russová - 23. 2. 2017


Chystaná nová generace Porsche 911 s označením 992 se sice představí až v roce 2019, ale už teď ji automobilka pilně testuje.

Jak už to u Porsche, respektive u modelů 911 bývá, tak design chystané novinky nebude nijak revoluční. Základní tvary karoserie zůstanou, je to tak již od první generace Porsche 901.

Porsche ale s novou 911 představí zároveň novou modulární platformu, kterou vyvíjí. Bude umožňovat použití pohonu zadních i všech čtyř kol a dostanou ji také modely 718 Boxster a 718 Cayman. Podle dostupných informací je ale nová platforma připravena i na použití elektropohonu, což naznačuje, že nová 911 dorazí také jako plug-in hybrid. Stát by se tak mělo kolem roku 2020, kdy bychom se měli dočkat i čistého elektromobilu Mission E.

Nová 911 pak dostane jednoduchá, ale moderní LED zadní světla, která budou propojena stylovým diodovým páskem. Právě ten tak bude asi nejvýraznější designovou změnou. Další změnou bude delší kapota nebo větší rozchod kol. Na více podrobností si ale zatím musíme počkat.

Štítky: , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru