Meilenwerk Stuttgart – velká fotogalerie

Autor: Pavel Srp - 26. 6. 2013


Mnozí z vás slyší (čtou) slovo Meilenwerk možná úplně poprvé a vůbec neví, o co jde. Na našich stránkách jste se už s ním ale mohli seznámit. Meilenwerk jsme navštívili ve Stuttgartu, ale i v Berlíně – dokud tam ještě byl. A o co tedy vlastně jde?

Je to velká hala nebo několik hal plných k prasknutí těch něj aut, která si jen můžete a dokážete představit. V tomStuttgartském jde o kombinaci prostor prodejců, kteří tyto skvosty nabízejí, ale i vozů soukromých majitelů, kteří je zde mají uskladněné.

No, a protože jsme o víkendu vyrazili do Stuttgartu, kde jsme měli naplánovanou návštěvu Porsche muzea (a jeho speciální výstavy k oslavě 50 let modelu 911) a Mercedes-Benz muzea, Meilenwerk jsme samozřejmě ani tentokrát nemohli vynechat.

Při této návštěve jsme mohli obdivovat veteránské skvosty v podobě nepřeberného množství Porsche 356, Mercedesů-Benz, Rolls-Royceů, Aston Martinů, Lamborghini Espada, ale i supersportů jakými jsou Ferrari Enzo, McLaren MP4-12C či offroadu Lamborghini LMP-002 a podobně.

[nggallery id=2291]

-PS-

Štítky: , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru