Exkluzivní promo video dubajské policie – video

Autor: Anina Russová - 11. 2. 2015


Dubaj je jedno z nejmodernějších měst na světě, je to město, kde nic není nemožné. Sníh uprostřed pouště? Není problém! Bankomat na zlaté cihličky? Ani to není problém! To se pak není čemu divit, že místní policie prostě musí být tou nejlepší, nejrychlejší a nejdražší na světě. O jejich vozovém parku už jsme si říkali mockrát a nyní se k němu znovu vrátíme.

Místní policie totiž vydala vysokonákladové video, které spíše připomíná trailer k novým Transformers než propagační video policejního oddělení. Uvidíme to nej, co místní vozový park nabízí. Ve velice působivých záběrech se tak představí Mercedes-Benz G63 AMG upravený od Brabusu, Audi R8, McLaren MP4-12C nebo třeba Nissan GT-R a mnoho dalších.

Jejich hlasitý průjezd noční Dubají je dechberoucí. O to víc úsměvné jsou záběry, kdy usměvavý policista s dítkem v náručí auto ukazuje na malé noční výstavě. Takhle nějak v Dubaji funguje nábor do policejních složek. :) I když, kdo by se v těhle super autech nechtěl vozit a navíc pod majáky… :)

Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru