Puberťákům by možná mělo být zapovězeno koukat na filmy, jako je Rychle a zběsile. Pak si totiž z filmových akčních scén mohou vzít příklad a kvůli své mladické horkokrevnosti nedomyslet následky. Tak nějak by se dal popsat případ, který řeší policie v americkém Waylandu.

Tam se totiž kolem třetí hodiny ranní rozhodla parta puberťáků, že si z tamního dealerství odveze dvě Lamborghini Urus. Jenomže nebyli zrovna dvakrát ohleduplní, když se k dealerovi nejprve vloupali a následně s oběma SUV projeli výlohou. Velmi rychle o nich věděla policie, která také na místo vyslala jednoho z důstojníků. Ten cestou k hlášenému případu na silnici potkal dvě Lamborghini a jeden Chevrolet Cruze. Rychle mu došlo, že tahle partička má s krádeží něco společného, takže zapnul majáky a všechny chtěl zkontrolovat.

Jediný, kdo na jeho výzvu reagoval, byl řidič Chevroletu. Obě Lamborghini z místa pod plným plynem zmizela. Policista tedy zavolal posily a vyhlásil pátrání po bílém a černém Urusu. Následně si posvítil na posádku Chevroletu. Jak se ukázalo, šlo o dvojici 18letých mladíků, přičemž ten, který seděl za volantem, ani neměl řidičák. Není se tedy co divit, že oba skončili v policejní cele.

Mezi tím ale dost rychle skončilo pátrání po těch dvou SUV. Jen o pár kilometrů dál byla totiž obě auta nalezena nabouraná. A navíc do sebe. Dalšího 18letého výtečníka policie u nehody zadržela, poslední zloděj zatím spravedlnosti uniká.

Výsledkem jejich řádění jsou zničená auta i showroom a tedy i škoda v řádu statisíců dolarů.

Nakonec si ze všeho udělalo legraci samotné Lamborghini, které na svém facebooku označilo profil showroomu a sdílelo fotky Urusu, ke kterému dopsalo: „Myslíme si, že Urus je to nejlepší co právě dnes můžeme sdílet.“ No, hlavní je, nebrat vše nějak extra vážně…

We think an Urus post is the best fit for today 😉 @lamboboston @ Herb Chambers Lamborghini Boston

Zveřejnil(a) Herb Chambers Lamborghini Boston dne Úterý 18. února 2020