Čekají nás ještě minimálně dva filmy Rychle a zběsile. Ten první, celkově devátý přijde ještě letos, druhý, tedy desátý v příštím roce. A ten devátý se začíná postupně odhalovat. Včera byl zveřejněn oficiální, téměř čtyřminutový trailer.

Na přelomu tisíciletí se celá jedna generace automobilových fanoušků zamilovala do prvních dílů filmové série Rychle a zběsile. První dva filmy totiž byly hlavně o tuningu a úpravách automobilů a pouličních závodech. Ten třetí k tomu navíc přidal driftování. S postupem času se ale Rychle a zběsile změnilo spíše na akční filmy s mnoha (často velmi stupidními) akčními scénami, v nichž hrají často hlavní role auta.

O ději toho mnoho nevíme, ale leccos naznačuje samotný trailer. Česká filmová databáze pak o Rychle a zběsile 9 (Fast 9) píše: „Dominic Toretto má už zase trable s rodinou, tentokrát ale úplně jiné, než byste asi čekali. Kyberteroristka Cipher se navíc oklepala z direktu, který ji rychlá a zběsilá parta uštědřila v osmém díle, a je odhodlána jim to všem vrátit i s úroky.“ Zároveň také píše, že oficiální premiéra v České republice bude 21. května 2020.

Včera byl oficiálně zveřejněn nejen trailer, který lze zhlédnout v úvodním videu, ale také sérii oficiálních plakátů s hlavními hrdiny. Jejich grafika je sice jednoduchá, ale všeříkající.

Mimochodem ve filmu si zahraje i nová Toyota GR Supra, což se potvrzuje právě i v traileru, kde za její volant usedne Han Lue (hraje ho: Sung Kang), kterého na konci třetího zabil při nehodě svým autem záporák Deckard Shaw (Jason Statham). Začíná to být čím dál tím víc zamotané…

Nová Toyota Supra si opět zahraje ve filmu Rychle a zběsile