rychle-a-zbesile-9-trailer-video

Rychle a zběsile 9: oficiální čtyřminutový trailer naznačuje děj

Autor: Pavel Srp - 1. 2. 2020


Čekají nás ještě minimálně dva filmy Rychle a zběsile. Ten první, celkově devátý přijde ještě letos, druhý, tedy desátý v příštím roce. A ten devátý se začíná postupně odhalovat. Včera byl zveřejněn oficiální, téměř čtyřminutový trailer.

Na přelomu tisíciletí se celá jedna generace automobilových fanoušků zamilovala do prvních dílů filmové série Rychle a zběsile. První dva filmy totiž byly hlavně o tuningu a úpravách automobilů a pouličních závodech. Ten třetí k tomu navíc přidal driftování. S postupem času se ale Rychle a zběsile změnilo spíše na akční filmy s mnoha (často velmi stupidními) akčními scénami, v nichž hrají často hlavní role auta.

O ději toho mnoho nevíme, ale leccos naznačuje samotný trailer. Česká filmová databáze pak o Rychle a zběsile 9 (Fast 9) píše: „Dominic Toretto má už zase trable s rodinou, tentokrát ale úplně jiné, než byste asi čekali. Kyberteroristka Cipher se navíc oklepala z direktu, který ji rychlá a zběsilá parta uštědřila v osmém díle, a je odhodlána jim to všem vrátit i s úroky.“ Zároveň také píše, že oficiální premiéra v České republice bude 21. května 2020.

Včera byl oficiálně zveřejněn nejen trailer, který lze zhlédnout v úvodním videu, ale také sérii oficiálních plakátů s hlavními hrdiny. Jejich grafika je sice jednoduchá, ale všeříkající.

Mimochodem ve filmu si zahraje i nová Toyota GR Supra, což se potvrzuje právě i v traileru, kde za její volant usedne Han Lue (hraje ho: Sung Kang), kterého na konci třetího zabil při nehodě svým autem záporák Deckard Shaw (Jason Statham). Začíná to být čím dál tím víc zamotané…

Toyota Supra z prvního dílu Rychle a zběsile jde do aukce

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru