Závod těch nejlepších supersportů na světě na 400 metrů – video

Autor: Pavel Srp - 24. 2. 2013


Napadlo vás někdy, jak by dopadl závody ve sprintu na čtvrt míle mezi těmi nejlepšími, nejzábavnějšími nebo nejdražšími supersporty? Většina z vás určitě odpoví kladně, ale tím to končí. Ani v českých podmínkách bychom asi nebyli schopní všechna ta auta sehnat – na jeden termín a jedno místo.

Jenže v Americe je možností daleko víc, a tak jeden tamní magazín se takový závod zorganizovat pokusil. A povedlo se. Dokonce už dvakrát.

V prvním díle se podíváme na to, jak si proti sobě povedou soupeři v podobě: BMW 1M Coupé, Ford Mustang BOSS 302 Laguna Seca, Porsche 911 GT3 RS, Chevrolet Corvette, Ferrari 458 Italia, Nissan GT-R, Audi R8 GT, Mercedes-Benz SLS AMG, Lexus LFA, Porsche Cayman R a Lotus Evora S. Koho tipujete na vítěze?

Podívejte se na video a po něm vás čeká ještě jedno… :)

Protože mělo video obrovský úspěch a také díky kritikám, že v závodě chyběla některá auta, byl natočen i druhý díl. V tom se můžete těšit na: Jaguar XKR-S, Shelby GT500, Lamborghini Aventador, Nissan GT-R, McLaren MP4-12C, Porsche 911 Carrera S, Chevrolet Camaro ZL1, Mercedes-Benz C63 AMG Black Edition a jako třešnička na dortu je tady Subaru BRZ. :)

Tipovali jste své vítěze správně? :)

-PS-

Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Přejít na začátek