Vozový park dubajské policie: hezky pohromadě a také na závodní trati – video

Autor: Anina Russová - 11. 6. 2014


Dubajská policie. Jen tahle dvě slova stačí k tomu, aby bylo všem jasné, o co půjde. Jejich vozový park je známý po celém světě a i když reálně s těmi auty žádné silniční piráty nebo zločince nenahánějí, obdivu sklízejí více než dost. A není se čemu divit, vždyť kde jinde potkáte na jednom místě v policejních barvách Bugatti Veyron, McLaren MP4-12C nebo třeba Brabus B63S – 700, tedy upravený Mercedes-Benz G63 AMG.

To je prostě neskutečný mišmaš superaut, která vám ať chcete nebo ne vyrazí dech. Ony jsou Emiráty celkově jinde, stačí se podívat na parkoviště místní univerzity a bude vám jasné, že tady je prostě jiný svět, který je řádně okořeněný ropou. O místních policejních autech se ale už dlouho nemluvilo. Světlo světa tak spatřilo zcela nové video, v němž se celý vozový park (včetně motorek) dubajské policie představí hezky popořádku.

Dubajská policie si svůj vozový park postupně buduje už od roku 2009 a starší kousky postupně obměňuje za mladší, silnější a tím pádem i rychlejší. Ale starší vozy ve výslužbě nejdou jen tak do prodeje nebo do šrotu. Dostanou nové polepy, nechají si majáky a vyráží na závody místních příslušníků ve sprintech na čtvrt míle. Pod majáky a se skandujícím publikem si to na videu rozdají Nissan GT-R a Chevrolet Camaro. možná je to trochu neférový souboj, ale podívaná je to skvělá. :)

Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru