2021-facelift-Volkswagen_t-Roc_R- (1)

Volkswagen spouští novou zvýhodněnou nabídku na svá SUV

Autor: Josef Pelikán - Zdroj a foto: Volkswagen -  3. 5. 2023


Volkswagen bez starostí a s přehlednými náklady bez rizika nečekaných výdajů a vlivu inflace. Všechny modely z širokého portfolia značky Volkswagen lze nyní pořídit na úvěr s mimořádně nízkým úrokem již od 3,9 % p.a. Zákazník si přitom může přizpůsobit parametry úvěru svým potřebám a jako bonus navíc obdrží servis na 5 let zdarma.

„Volkswagen chce být pro své zákazníky bezpečným přístavem v současné finanční bouři,“ říká Jakub Šebesta, ředitel divize Volkswagen osobní vozy společnosti Porsche Česká republika. „Proto jsme do naší zvýhodněné nabídky zařadili kompletní řadu našich modelů v oblíbeném segmentu SUV, které si naši zákazníci mohou pořídit výhodně na úvěr s velmi nízkým úrokem. A jako bonus navíc obdrží značkový servis na pět let zdarma. To je jistota, která ochrání jejich rodinný rozpočet před nečekanými výdaji po dlouhé roky bezstarostného provozu.“

Přečtěte si také:  Modernizovaný Volkswagen Touareg se představuje. Spuštění předprodeje v ČR startuje 27. června

Autorizovaní prodejci Volkswagen nově nabízejí nejnižší možný úrok při pořízení libovolného modelu SUV značky Volkswagen. V závislosti na volitelných parametrech úvěru od akontace až po délku splácení začíná úroková sazba již od 3,9 % p.a. Zvýhodněné podmínky platí pro všechny nově objednané i skladové vozy Volkswagen. Akci lze navíc zkombinovat se zvýhodněním za poskytnutí ojetého vozu na protiúčet. Zákazník tím může ušetřit dalších 40 000 Kč a získat prodlouženou záruku minimálně na 4 roky/ 80 000 km.

Volkswagen T-Cross tak lze pořídit na splátky již od 8 282 Kč měsíčně, Taigo vyjde na 8 347 Kč měsíčně a výše splátky u modelu T-Roc začíná již od 10 472 Kč měsíčně. Pořízení všestranných SUV Tiguan a Tiguan Allspace v nejdostupnější konfiguraci ukrojí z rodinného rozpočtu 13 298 Kč, resp. 14 813 Kč měsíčně. Splátky zvýhodněného úvěru zahrnují jak povinné ručení, tak havarijní pojištění včetně pojištění skel!

Pro zájemce o vůz Volkswagen, kteří si nevyberou z modelové řady SUV, bude poskytnuta stejně výhodná nabídka i na všechny ostatní vozy z aktuální nabídky.

Přečtěte si také:  Modernizovaný Volkswagen Touareg prochází testováním u polárního kruhu

Zákazník navíc jezdí po dobu 5 let nebo do ujetí 60 000 kilometrů na pravidelné servisní prohlídky do autorizovaného servisu zdarma. K výhodnému úvěru totiž obdrží tuto službu jako bonus, který klienta ochrání před inflací v době rostoucích cen práce a náhradních dílů. Servisní prohlídky ve variantě „Service“ zahrnují servisní úkony předepsané výrobcem, například výměny oleje, filtrů, zapalovacích svíček nebo palivového filtru. Prokazatelná servisní historie vozu ve spojení s výborným technickým stavem kromě toho zvyšuje hodnotu ojetého vozidla při následném prodeji. S každou absolvovanou servisní prohlídkou se také prodlužuje platnost asistenční služby Mobility+ s platností ve většině evropských zemí, která zajistí mobilitu při nečekaných událostech na cestách.

Štítky: , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *