Mercedes-Benz má velmi bohatou nabídku modelů, takže novinky představuje hodně často. V letos nastoleném tempu nepoleví ani v příštím roce, kdy bude představovat modely průměrně častěji než jednou měsíčně. Ukazuje to tabulka, která se dostala na světlo světa.

Letos Mercedes-Benz uvedl na trh hodně nových modelů. Šlo o pick-up třídy X, modernizované verze kabrioletu třídy S a kupé třídy S, novou generaci tříd A a CLS či sprinteru. Přišlo i výrazně modernizované provedení třídy G nebo konkurent Porsche Panamera v podobě Mercedes-AMG GT 4-Door Coupé, ale i další modely.

Stuttgartská značka navíc představila i modely (například novou generaci GLE nebo limuzínu třídy A), které se začnou prodávat až příští rok. A přibyde k nim i nová generace třídy V nebo GLS, které bude zcela jistě opět vycházet z GLE. I v kompaktní třídě chystá značka novinky. Kromě nové generace třídy B to bude i jeden zbrusu nový model, který zatím není blíže specifikovaný. Chybět ale nebude i nové CLA, které dostane narozdíl od CLS opět i praktičtější variantu Shooting Brake.

Jak ovšem velí doba, nechybějí ani nové elektrické nebo alespoň elektrifikované verze a modely. Na zbytek se můžete podívat v přiloženém obrázku, rozhodně se máme nač těšit.