Supersporty umějí plivat oheň z výfuku. Vypadá to efektně, ale ne vždy je to bezpečné. O tom by mohl vyprávět i majitel jednoho vietnamského Lamborghini Aventador. Ten se chtěl s dalšími fanoušky fotbalu podělit o svoji radost, a tak autu šlapal na volnoběh na plyn, aby mu z výfuku létaly plameny. To se dařilo, ale jeho auto mu chytlo plamenem.

Není to rozhodně poprvé, co se řidiči a majitelé Lamborghini takto bavili a jejich auto zahořelo, tady to ale nakonec nedopadlo tak špatně jako například před nějakou dobou v Dubaji. I tehdy to mělo úplně stejný průběh, řidič auto túroval, když najednou přeskočil plamen a jeho lamborghini mu začalo pod levým zadním světlem hořet.

Začátkem prosince ve vietnamském městě Danang při stání na semaforech v ulici Nguyen Van Linh to bylo zrovna tak. Tady se ale auto podařilo včas uhasit. Škody sice budou, ale nijak zásadní.

Stalo se to v rámci oslav výhry nad Filipínami v semifinále fotbalového turnaje AFF Cup 2018, tedy vlastně takového asijského mistrovství.