ParkyAKary-kveten_2022-sraz-Pisek- (44)

Tři Bugatti na jednom místě a další supersporty za desítky milionů. Tak to včera vypadalo na sraze u Písku

Autor: Pavel Srp -  Foto: Pavel Srp - 15. 5. 2022


Včera se nedaleko Písku v Jižních Čechách setkali majitelé supersportovních aut na akci s názvem ‚Párky a káry‘. To je taková česká verze legendárních zahraničních setkání ‚Cars and coffee‘. Na jednom místě se sešla hned tři Bugatti a nespočet dalších, mnohdy opravdu exkluzivních aut.

Párky a káry se nekonaly poprvé, ale jde o akci, která se opakovala už poněkolikáté a která před lety původně začala na parkovišti u Cukráku na dálnici D4. Nakonec se ale rozrostla do opravdu velkých rozměrů a jezdí na ní velmi exkluzivní auta v čele s Bugatti.

Přečtěte si také:  V Hradci Králové proběhl tuningový sraz jako z filmu. Nechyběla vysoká rychlost ani zatýkání

Sraz se tentokrát konal u prodejce exkluzivních aut a supersportů nedaleko Písku, který na tuto akci pravidelně auta také přiváží. A že i tentokrát rozhodně bylo nač se dívat, to jistě potvrdíte po prohlédnutí přiložené fotogalerie, ale i po zhlédnutí videa. Namátkou můžeme prozradit, že na sraze byly hned tři modely Mercedes-AMG GT Black Series, dvě Bugatti Chirón a jeden Veyron, dvojice Mercedes-Benzů SLS AMG, přičemž jeden z nich byl v exkluzivní edici Black Series, ale také Mercedes-Benz CLK DTM AMG Cabriolet, vedle něhož stál Mercedes-Benz SL 65 AMG Black Series. A zapomenout nelze ani na mnohá Porsche, Ferrari a další supersporty.

A pokud by vám fotky nestačily, podívat se můžete i na video, které vás po areálu provede, a navíc si v něm můžete poslechnout i to, jak zní vytočený motor Lamborghini Aventador SVJ s výfuke iPE Exhaust nebo jak zní motory Bugatti W16 při jízdě.

V roce 2020 i 2021 se ‚Párky a káry‘ konaly například i na letišti v Dlouhé Lhotě u Příbrami. V roce 2020 jsme mohli obdivovat například Ferrari F40 a Maserati MC12 (fotogalerii si můžete prohlédnout zde) a v roce 2021 byla hlavní třešničkou tehdy úplně čerstvá novinka Mercedes-AMG GT Black Series či Viper ACR (fotogalerii si můžete prohlédnout zde).

Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *