rolls-royce-ghost-naboural-lamborghini-urus

Rolls-Royce Ghost naboural do Lamborghini Urus. Jeho řidič po nehodě utekl

Autor: Pavel Srp - Zdroj: Motor1.com - Foto: twitter.com - 15. 10. 2020


Ve Velké Británii se v úterý stala hodně drahá dopravní nehoda. Fotku z ní zveřejnila na svém twitteru policie z West Midlands z Anglie. Řidič Rolls-Royce Ghost naboural do Lamborghini Urus. Z místa nehody pak navíc utekl.

Nehody se stávají bohužel zcela běžně. Jejich příčinami bývá nepozornost, roztržitost, přecenění řidičských schopností, alkohol nebo drogy, technická závada, ale i spousta dalších důvodů. Za nehodou Rolls-Royce Ghost, který nejprve naboural do jednoho auta a pak do Lamborghini Urus, stálo asi hned několik příčin.V přiloženém videu je vidět, že řidič jel asi příliš rychle, nedokázal zareagovat na zabrzdění řidiče Lamborghini Urus a zezadu do něj naboural

Řidič britské limuzíny, který měl nehodu ve městě Walsall nedaleko Birminghamu způsobit, ale na policii nečekal a po nehodě utekl. Podle dostupných zpráv mají ale policisté alespoň jeho fotku, takže by dopadení mělo být jen otázkou času.

Na twitteru se píše i o tom, že mohlo jít o auto z tamější autopůjčovny, protože ta má prý v nabídce stejný Rolls-Royce Ghost. Pokud by tomu tak bylo, bude mít asi policie ještě o něco jednodušší šetření. Pokud tedy řidič nepředložil falešné doklady.

Mimochodem nešlo o jen tak nějaký ťukanec. Přední část Rolls-Roycu je poměrně hodně zničená, aktivovány byly i airbagy. Vcelku velká škoda vznikla i u Lamborghini, které má dokonce ohnuté pravé zadní zavěšení kola. Pojišťovna bude mít jistě radost…

Štítky: , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru