Obrazem: Prague Car Festival 2014

Autor: Pavel Srp - 1. 9. 2014


O uplynulém víkendu se do veletržního areálu v pražských Letňanech již po třetí sjela ta nejlepší upravená auta z České republiky, ale i ze Slovenska, Maďarska či Německa. Mířila na Prague Car Festival a byla to přehlídka supernízkých podvozků, exkluzivních kol a lesknoucích se laků karoserie.

Ve třech výstavních halách bylo možné prohlížet automobily všech možných značek i stavů nebo stylů úprav. Nejvíce zastoupeny byly na první pohled decentní úpravy, které se zaměřily hlavně na výměnu kol, co největší snížení podvozku a doladění detailů. Nechyběly samozřejmě ani úpravy zahrnující vyměněné tuningové nárazníky nebo celkově rozsáhlejší úpravy karoserie. A nechyběly ani úpravy z říše velmi bohaté fantazie…

Sobotním doprovodným programem byl tuningový sraz těch aut, která nebyla potvrzena pro výstavu. Na parkovišti před halami tak bylo možné prohlížet další desítky více či méně upravených aut.

A protože šlo o festival pro automobilové nadšence, nemohli pořadatelé vynechat ani automobilovou historii. Na prostranství před halami zářil stánek Rolls-Royce & Bentley Clubu ČR, na kterém jste mohli najít i naši maličkost, a nebo výstavu škodovek, jejichž hlavním tahákem bylo několik modelů 1000 MB slavících letos již 50.výročí.

Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru