Obrazem: Jon Olsson a jeho supersporty – vždy se střešním boxem na střeše!

Autor: Anina Russová - 7. 11. 2013


Profesionálního lyžaře Jona Olssona jsme vám už jednou představovali. Tedy ne tak úplně přímo jeho, ale spíše  jeho auto. Tehdy to byla PPI Razor GTR R8, tedy brutální černá bestie původně od Audi, se kterou se neztratíte ani na horách. Tenhle maník má ale auta rád a díky svým výkonům si může dovolit opravdu ledacos. Navíc je to tak trochu šílenec, protože všechna svá auta rovnou předělává na zimní speciály. :)

Podívejte se, jak vypadají jeho supersporty s rakví na střeše. Mezi jeho miláčky se čtyřmi koly patřily vozy jako Lamborghini Murcielago LP670-4 SV, s nímž jel dokonce několikrát soutěž Gumball, Lamborghini Murcielago LP640 a nebo třeba Lamborghini Gallardo. To sice také skončilo s boxem na střeše, ale původně se prý po pár pivech s kamarády dohodli, že z Gallarda udělají offroadový speciál!!! :) Naštěstí z toho sešlo.

Jona nicméně na čas všechna přestavěná Lamborghini a Audi přešla a zatoužil po tom pořídit si něco civilizovanějšího a použitelnějšího. Sáhl tedy po Nissanu GT-R se kterým najel neskutečných 50 tisíc kilometrů. To je poměrně hodně s jeho frekvencí výměny vozového parku.

Podívejte se na fotografie jeho krásných Lamborghini, Audi i Nissanu. Jon Olsson si život zařídil opravdu skvěle a pokud vás zajímají podrobnosti o tom, jak žije, co dělá a čím jezdí, podívejte se na jeho facebookový profil. Stojí to za to. :)

-AR-

Štítky: , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru