Obrazem: 23. Ferdinand PORSCHE Festival + Festival Autosporting

Autor: Pavel Srp - 3. 9. 2016


První záříjový víkend je u nás prakticky vždy ve znamení vozů Porsche, protože se koná tradiční vratislavický Ferdinand Porsche Festival. Nejinak tomu bylo samozřejmě také letos. Jenže letos to nebylo jen o Porsche, setkání bylo rozšířeno o část nazvanou jako Autosporting.

Na sraz i letos dorazil obrovský počet vozů Porsche od těch nejstarších, až po ty nejnovější v čele s Porsche 911 GT3 RS nebo Porsche Boxster Spyder. Letos bylo možné na sraze potkat také model Panamera a nebo Cayenne. Základ samozřejmě tvořily modely 911 všech roků výroby, ale i stavu. Doplňoval je nemenší počet ostatních modelů jako například 924, 944, 356, ale i dalších.

V rámci doprovodného programu bylo letos zařazeno setkání sportovních a závodních automobilů i jiných značek, které bylo pojmenováno jako festival AUTOSPORTING. Nejsem si zcela jist, jestli byla vhodně zvolena auta, protože některá z vystavených aut se na takovou akci podle mého názoru úplně nehodila. Nic to nemění na faktu, že se už teď těšíme na příští ročník.

Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru