Nový film o Jamesi Bondovi měl původně do kin vstoupit už na jaře, ale změnila to epidemie koronaviru. Proto se film do sálů po celém světě dostane až teď, během podzimu. Jde už o 25. film věnovaný agentovi s povolením zabíjet, ovšem tentokrát bude v několika věcech velmi speciální.

V prvé řadě by mělo jít o poslední díl, ve kterém si hlavního hrdinu zahraje Daniel Craig. Navíc se jako agent 007 na plátně poprvé představí žena. Nepleťte si ale pojmy. Fakt, že agenta 007 bude hrát žena, neznamená, že jí bude přiděleno i jméno ‚James Bond‘. Film jen začne tím, že je Bond na dovolené a jeho služební označení tak dostal jiný agent, respektive agentka.

James Bond bude jezdit super Aston Martinem, který se ještě neprodává

Jako obvykle bude celý film nabitý akcí, výbuchy a velkou spoustou velmi zajímavých aut. Do popředí se vrátí ikonické auto pro agenta Jejího Veličenstva, tedy Aston Martin DB5, který bude i tentokrát vybavený všemi potřebnými vychytávkami, bez nichž se Bond neobejde.

Kromě toho si na plátně budeme moci užít i Aston Martin Series II V8 Vantage, nové modely Aston Martin DBS Superleggera a Valhalla i několik Range Roverů a Land Roverů. Otázkou je, které z aut se dočká závěrečných titulků. Co si tak vybavujeme posledních několik filmů o Jamesi Bondovi, moc jich asi nebude…

Přečtěte si také:  Záběry ze zákulisí ukazují, jak 575koňový Range Rover Sport SVR létal v nové bondovce vzduchem

Ještě dodáme, že novinka dostala název „No time to die“ („Není čas zemřít“) a premiéra by měla být v našich kinech 19. listopadu letošního roku. Pokud tedy znovu nezasáhne koronavirus nebo nějaká jiný vyšší moc.