Jakkoliv jsou stavebnice LEGO určeny spíše dětem, my velcí si s nimi můžeme vyhrát také. Stáčí sáhnout po speciálních stavebnicích této dánské značky. Právě jedna z nich míří na trh a díky ní můžete mít doma dokonalou LEGO verzi legendárního Aston Martinu DB5, který si zahrál v bondovce Goldfinger.

Ačkoliv jde o film z roku 1964, nemyslíme si, že ho někdo z vás neviděl. I kdyby právě jen kvůli tomu autu. Sean Connery v roli Jamese Bonda ve filmu dostal ke své práci Aston Martin DB5 ve stříbrném provedení a se spoustou tajných hraček, vychytávek a zbraní. A všechny tyto hračky má i LEGO verze a o to je zajímavější.

Stavebnice Aston Martinu DB5 obsahuje 1290 kostiček a po složení budete mít doma model v měřítku 1:8. Stavebnice obsahuje i vystřelovací sedadlo spolujezdce, zbraně, neprůstřelný štít, otočné registrační značky nebo chytře schovaný telefon. V krabici s kostičkami najdete dokonce i parádní řadový šestiválec.

Také jste právě zjistili, že tuhle stavebnici prostě potřebujete? Pak klikněte na tento odkaz, který vás dostane přímo na oficiální e-shop LEGO. Ještě dodáme, že stavebnice vyjde na 129,99 liber, tedy necelých 3800 Kč. Vánoce jsou za chvíli… 😀