james-bond-film-no-time-to-day- (3)

Nový Land Rover Defender čelí v nové bondovce ‚No Time To Die‘ nejtěžší zkoušce

Autor: Tisková zpráva - 14. 11. 2019


Land Rover dal nahlédnout fanouškům do modelu Defender prostřednictvím upoutávky na novou bondovku. Jde o jednu ze scén ‚No Time To Die‘ s Jamesem Bondem. Záběry pořízené během natáčení připravovaného filmu přináší jedinečný pohled do zákulisí práce koordinátora kaskadérů Leeho Morrisona a řidičky/kaskadérky Jesse Hawkins.

„Navrhování a kordinace akčních scén pro ‚bondovky‘ vyžaduje velmi kreativní myšlení. Potřebovali jsme nezastavitelné auto, abychom mohli bojovat s živly, sjíždět prudké svahy a brodit řeky, tak jsme vybrali nový Defender. Jsem ohromen, že Defender je nejen zpět, ale mnohem, mnohem lepší,“ komentuje Lee Morrison, koordinátor kaskadérů ve filmu o Jamesi Bondovi.

Nový Defender má světlou výšku 291 mm a ideální karoserii do terénu díky nájezdovému, přejezdovému a sjezdovému úhlu 38, 28 a 40 stupňů. Brodivost dosahuje až 900 mm a všemu napomáhá program Wade. Ten je součástí systému Terrain Response 2, takže řidič může brodit hlubokou vodu s naprostou jistotou.

Tuto reklamu na Toyotu GT86 ve Velké Británii zakázali. Driftuje se tam!

Tým designerů Land Roveru na specifikaci modelů Defender, které se objeví ve filmu, úzce spolupracoval s vedoucím speciálních efektů a akčních vozidel Chrisem Corbouldem. Auta vychází z Defenderu X v barvě Santorini Black, se zatmavenými ližinami, 20palcovými koly s tmavou povrchovou úpravou a profesionálními terénními pneumatikami. Jde o první Defendery vyrobené v novém výrobním závodě společnosti Jaguar Land Rover v Nitře na Slovensku.

„No Time To Die je nejlepší způsob, jak ukázat schopnosti nového Defenderu v nejnovější automobilové honičce Jamese Bonda, ze které vám spadne čelist. Bylo skvělé mít možnost pokračovat v našem partnerství s EON Productions a spolupracovat s jejich týmy na tvorbě velkolepých scén,“ dodal Richard Agnew, Global Communications Director Land Rover.

james-bond-film-no-time-to-day- (2)

Největší britská automobilka dlouhodobě spolupracuje s EON Productions na filmech s Jamesem Bondem. Partnerství začalo v roce 1983, kdy si Range Rover Convertible zahrál ve filmu Chobotnička. Kromě Defenderu se v bondovce objeví také Range Rover Sport SVR, Land Rover Series III a Range Rover Classic.

No Time To Die režíroval Cary Joji Fukunaga. Představitelem hlavní role je opět Daniel Craig, pro kterého je to už pátý film, v němž hraje postavu Jamese Bonda 007. Celosvětová premiéra filmu je plánována na 2. dubna 2020 ve Velké Británii prostřednictvím Universal Pictures International a ve Spojených státech pak na 10. dubna díky Metro Goldwyn Mayer Studios pod hlavičkou United Artists.

james-bond-film-no-time-to-day- (1)

Štítky: , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek