znicene-porsche_taycan

Nechvalně známý ruský youtuber znovu na scéně. Tentokrát projel s Porsche Taycan Turbo S výlohou

Od Anina Russová | Zdroj a foto: Mikhail Litvin/YouTube - 10. 2. 2021


Pamatujete si nedávné video ruského youtubera jménem Mikhail Litvin? Pokud ne, níže si ho můžete připomenout. Hlavní aktér tehdy zapálil svůj Mercedes-AMG GT 63 S 4MATIC+čtyřdveřové kupé, protože nebyl spokojen s komunikací a prací servisu, kam auto vozil – na podle něj – až příliš oprav. Už to naznačilo, že youtuber je hodně specifickou osobností, ostatně, je z Ruska, tak to tomu i nahrává.

Netrvalo dlouho a Mikhail o sobě dal znovu vědět. A i tentokrát musíme přiznat, že vlastně nevíme, co si o něm a jeho počinu myslet. Tentokrát se vydal do jednoho z ruských dealerství Porsche, aby nakonec sedl do vystaveného Porsche Taycan Turbo S a projel s ním výlohou.

Test Mercedes-AMG GT 63 S 4Matic+ 4dveřové kupé (2019)

Podle dostupných informací by mělo být auto jeho, nešlo o žádný vystavený kus. Bohužel přesně nerozumíme tomu, co se ve videu říká, ale v komentářích na různých sociálních sítích a i na YouTube pod videem se komentující nejvíce shodují na tom, že vůz byl opravdu jeho a prodejce měl za své účinkování ve videu dostat slušnou odměnu. To jsou ale jen spekulace.

Fakt je, že je hodně zajímavé, že na něco podobného prodejce přistoupil a zajímala by nás reakce vedení značky. Tohle rozhodně není druh reklamy, o kterou by nějaká automobilka měla stát.

Přečtěte si také:  Ken Block představil monstrum, se kterým chce zdolat Pikes Peak. Jeho výkon i jméno jsou všeříkající

Nicméně je to Rusko, tam je svět přeci jen trochu jiný. Z videa je patrné, že auto dostalo pořádnou ránu. Poškozený je prakticky celý předek, snad kromě čelního skla. Hodně to odnesl nárazník, ale i kapota a oba blatníky.

V Rusku vyjde Taycan Turbo S v základu na 15 669 407 rublů, tedy asi 4,5 milionu korun. V Česku je startuje cena tohoto modelu na 5,2 milionu korun.