Concorso Castle Blatná 2022

Na zámku v Blatné se konala přehlídka exkluzivních aut. Supersportů za desítky milionů tu bylo hned několik

Autor: Pavel Srp - Foto: Pavel Srp - 3. 9. 2022


V zámeckém parku na zámku v Blatné se dnes konala přehlídka toho nejlepšího, co automobilový průmysl nabízí. Návštěvníci si tu mohli v rámci akce s názvem Concorso Castle Blatna 2022 prohlížet taková auta, která na vlastní oči jen tak neuvidí: například Ferrari F40, Bugatti Chiron, ale také několik speciálních verzí Lamborghini a další.

Lidé o supersporty, hypersporty a klasická auta mají velký zájem, svědčil o tom počet návštěvníků zámeckého parku. Aby také ne, když se tu nacházely desetitisíce koní za stovky milionů korun. Celá akce je o to zajímavější, že tu vedle sebe stojí vlastně docela běžný Ford Mustang, starší trojkové BMW a hned vedle třeba Bugatti Chiron nebo Ferrari F40. Zapomenout nelze ani na Lamborghini Aventador SVJ nebo Huracán STO, která také patří k tomu nejlepšímu, co italská automobilka vyprodukovala. O kus dál jste pak mohli narazit na český Ferrari klub s mnoha auty, několik Porsche, Mercedes-Benzy, ale i spoustu amerických „muscle cars“ a dalších zajímavých kousků.

Však se v přiložené galerii podívejte sami:

V rámci Concorso Castle Blatna 2022 ale nešlo jen o pouhou statickou výstavu aut, pro návštěvníky byl doplněn i doprovodný program, který zahrnoval představování vystavených aut, kdy majitele zpovídal moderátor z Českého rozhlasu Petr Král, kterému benzin rozhodně není cizí. Návštěvníci akce mohli hlasovat o nejhezčí auto, jehož majitel si nakonec odvezl pohár “Pohár barona Hildprandta”.

A pokud vás auta třeba omrzela, výstava se konala od 10 hodin dopoledne do 18 hodin odpoledne, mohli jste zaskočit  do piknik zóny anebo využít komentované prohlídky zámku Blatná.

Štítky: , , , , , , , , , , , , , , ,

2 názory na “Na zámku v Blatné se konala přehlídka exkluzivních aut. Supersportů za desítky milionů tu bylo hned několik”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru