Na Nürburgringu se můžete nechat svézt s Huracánem Performante, 911 GT3 RS nebo SLS AMG a dalšími supersporty

Autor: Pavel Srp - 30. 3. 2018


Lamborghini Huracán Performante, Porsche 911 GT3 RS, McLaren 540C, Ferrari 488 GTB nebo Mercedes-Benz SLS AMG… To je docela slušná řádka supersportů, co říkáte? A všemi – ale i některými dalšími – se můžete nechat svézt po legendárním okruhu Nürburgring. Za ty nejdražší z nich zaplatíte 299 €.

Už když se k tomuto legendárnímu německému okruhu pod hradem Nürburg přibližujete, vyzařuje speciální sílu. Ještě intenzivnější to je, pokud se ocitnete na jeho dráze. Pokud se na to necítíte a nebo si nejste jistí tou správnou stopou, můžete využít služeb tzv. ringtaxi. Jde o velmi výkonná auta, která jsou svým zaměřením i dalšími úpravami na okruh přímo určena, a navíc je řídí zkušení řidiči, kteří okruh zpravidla perfektně znají. I když i tady se mohou občas vyskytnout komplikace

A jakým autem byste se chtěli nechat svézt? To je na vás. Jedna ze společností, která taxi jízdy nabízí, má v nabídce opravdu zajímavá auta. Nejlevněji vás přijde povození v Porsche 911 GT3, za to dáte 249 euro (cca 6330 Kč). O 20 eur více dáte za taxi jízdu v BMW M3 (269 eur, v přepočtu přibližně 6840 Kč), ale do tohoto auta se oproti těm ostatním vejdete ve třech. Všechna ostatní auta jsou za 299 euro (cca 7600 Kč). Vybírat ale můžete mezi opravdovými skvosty: Lamborghini Huracán Performante, Porsche 911 GT3 RS, Porsche 911 Turbo S, McLaren 540C, Ferrari 488 GTB, Audi R8 V10 Plus a nebo legendární a epický Mercedes-Benz SLS AMG.

Vybrat si z nabídky a objednat si jízdu (je třeba tak učinit několik dní dopředu) můžete ZDE.

Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru