lamborghini urus interier

Oficiální odhalení prvního moderního SUV značky Lamborghini je za dveřmi, ale italská automobilka už možná vlastně nebude mít moc co odhalovat. Ačkoliv jsme si už zvykli na to, že některé opravdu zajímavé novinky “záhadně” uniknou na veřejnost ještě před oficiálním odhalením, v případě Lamborghini Urus nám to začíná připomínat komedii.

Nejdříve nám samo Lamborghini ukázala dvě videa zamaskovaného auta, jedno sněhové a jedno písečné, ale díky těm jsme mohli vidět podobu auta. To se totiž objevilo v multimediálním systému. Na veřejnost se dostaly také kompletní technické specifikace auta. Dáváme tomu pár hodin, kdy se na internet “náhodou” dostane konečná podoba auta.

Než tomu tak bude, pojďme se podívat do interiéru. Jde o špionážní fotografie, které se objevily na instagramu. Ukazují velmi luxusní zpracování, ovladače jako z letadla, karbonové detaily a spoustu jemné kůže.

Zároveň to vypadá, že Lamborghini sice použilo dnes tolik moderní, ale ne moc praktickou dotekovou obrazovku multimediálního systému, ale nezapomnělo ani na několik klasických ovladačů, což rozhodně kvitujeme. Hezkým detailem pak je startovací tlačítko ukryté pod červeným krytem.

Oficiální premiéra, která proběhne 4. prosince, nám pak poodhalí jistě další zajímavé detaily nového Lamborghini. Pokud se ovšem neobjeví na internetu ještě o něco dřív…