To se tak rozhodnete, že si uděláte radost, zajedete si k oblíbenému prodejci Bugatti, koupíte si Veyron, ale domů nedojedete. Tak nějak asi začal den známého komika Tracyho Morgana. Hodně populární je hlavně za „velkou louží“, ale kdo z vás občas sledujete kreslené filmy v originálním znění, jeho hlas můžete znát třeba z filmu Rio. Jeho tvář jste pak mohli vidět například ve filmu Horší než smrt.

Tracy možná není populární po celém světě, ale to neznamená, že nevydělává slušné peníze. Je hodně dobrý, protože si mohl udělat radost v podobě koupě Bugatti Veyron. Vsadil na krémovou barvu karoserie a černé, především karbonové doplňky. Celkem decentní kombinace, která nevypadá vůbec špatně. Ovšem hned, jak vyjel od prodejce, začal konec jeho šťastného dne.

LEGENDY 2019 otevřely své brány: čekejte spoustu českých premiér, ale i trojici Bugatti nebo Ferrari F40 [foto + video]

Tracy žije v New Yorku, který je proslulý šílenými řidiči, hlavně taxikáři a hlavně neustálými kolonami a zmatkem. Prý i zkušenému řidiči trvá několik týdnů než si na tamní provoz a jeho rychlost zvykne. Tracy je zvyklý, ale podcenil nepozornost ostatních. A dost dobře možná i tu svoji. V tuto chvíli totiž není jasné, kdo je vlastně viníkem té nehody, které se se svým Bugatti asi 30 minut po zaplacení auta stal účastníkem.

Srazil se s řidičkou Hondy CR-V, ale nijak hodně. Šlo o městský lišej, který je bohužel velmi častý, ale fakt je, že v případě modelu Veyron je i takový lišej v hodnotě statisíců. Ovšem Tracy neudržel nervy na uzdě a dost ostře a dost sprostě se osočil na dotyčnou řidičku. Ta ale tvrdila, že naboural on do ní, na což Tracy odmítl přistoupit. Policie, která vše šetřila, na místě zajistila svědka, který tvrdí, že chybovala řidička, ale i tak to policisté nechali být a oběma doporučili, ať si to vyřídí spolu a se svými pojišťovnami.

No, něco nám říká, že pokud bude viníkem opravdu označena řidičky Hondy, její pojišťovna asi nebude mít radost…

Přečtěte si také:  Řidič v autě nad tramvají nikdy nevyhraje. Přesto to někteří občas zkusí