Je zajímavé sledovat diskuze týkající se youtuberů. Jsou fenoménem posledních několika let, a když jsou dost šikovní a dobří, mohou se tím dost dobře živit. Občas mě zaráží, kolik lidí se na ně dívá s opovržením, jako by snad nedělali pořádnou práci. Co je ale pořádná práce? To, že nesedí povinných osm hodin denně v kanceláři, přece neznamená, že jejich práce není pořádná. Natočit video na téma, které zaujme, sestříhat ho, dát mu hlavu a patu, to zabere spoustu času a úsilí. A přesto není jisté, že se na výsledek takové práce vůbec někdo podívá. Když se ovšem takových diváků najde dost, může si youtuber následně užívat i celkem zajímavé výdělky.

Jednou z takových youtuberek je rozhodně Alex Hirschi, která si říká SupercarBlondie. Ta má na svém youtube kanálu čtyři miliony odběratelů a její videa mají minimálně statisíce sledujících. Spíše ale miliony. Kromě toho je hezká, a co je hlavní, rozumí autům a umí se k nim dostat. Ne jen k těm svým, ale i k těm cizím. Má úžasnou vlastnost spojit se s majiteli těch nejneuvěřitelnějších aut na světě a natočit s nimi třeba jen krátké video.

Známá blondýnka prozkoumala super model Rolls-Royce Cullinan. Tohle opravdu není hračka pro děti

Její nejnovější video se ale týká přímo jejího vlastního auta. A úplně nového auta. Sama blondýnka ve videu přiznává, že by bývala nikdy nevěřila, že se dočká doby, kdy si bude moc pořídit úplně nový McLaren. Ale stalo se a její volba padla na notně personalizovaný model 720S.

Alex už dříve super auta vlastnila. V garáži ji parkovalo Lamborghini Huracán, které před nedávnem prodala. Krom toho ji zůstal Rolls-Royce Wraith, který si pořídila začátkem května. Vedle něj teď přibyl McLaren 720S.

Kromě něj měla v merku ještě Ferrari 488 Pista a Porsche GT2 RS, ovšem jediný McLaren nabídl to, co je podle ní nejvíc super, tedy dveře otevírající se směrem nahoru. Ty prostě miluje. Jinak žádné extra požadavky neměla, snad jen, aby nové auto zvládlo zrychlení z 0 na 100 pod tři sekundy, což 720S s časem 2,8 sekundy splňuje.

Přečtěte si také:  Z extrému do extrému. Aby se uživila, přestala závodit a začala točit porno

A cena? Tu Alex neprozradila, dá se očekávat, že dostala nějakou zajímavou slevu. Vždyť už jen tímto videem dělá McLarenu obrovskou reklamu.