lamborghini-huracan-letiste-bologna-follow-me-2

Boloňské letiště dostalo nové „Follow me“ Lamborghini Huracán

Autor: Pavel Srp -   20. 6. 2019


Boloňské letiště tu a tam používá jako naváděcí automobily supersporty Lamborghini. Naposledy to bylo v rámci oslav 50letého výročí značky na přelomu roku 2016 a 2017. A teď je to tu opět. Po dráze letiště se bude pohybovat naváděcí Lamborghini Huracán.

I když jde jako minule opět o Lamborghini Huracán, tentokrát je docela jiné. Dostalo jinou barvu, není tak výrazné, ale to správné výrazné zbarvení i světelnou rampu s nápisem „FOLLOW ME“ má i tentokrát. Jde ale o verzi LP580-2.

O tom, jak dlouho bude tentokrát Lamborghini na boloňském letišti Guglielmo Marconi Airport sloužit, se zdroj nezmiňuje.

Mimochodem Lamborghini Huracan LP580-2 je model s pohonem pouze zadních kol. Pohání ho 5.2litrový atmosférický motor V10. Jeho výkon je – jak samotný název naznačuje – 580 koní a točivý moment má hodnotu 540 Nm.

Pokud by vám jedno Lamborghini nestačilo anebo jste se ho při příletu nebo odletu nevšimli, nemusíte smutnit. Další dvě Lamborghini jsou totiž vystavena i přímo v budově letiště. V klidu si tak budete moci prohlížet Aventador SVJ a Urus.

Štítky: , , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *