S filmovým průmyslem to v poslední době kvůli koronavirové krizi nevypadá úplně růžově. Filmy, které už měly být v kinech, například pokračování Rychle a zběsile nebo nový James Bond, svou premiéru musely odsunout. Buď by do kina přišlo málo lidí, nebo jsou místa, jako třeba Česko, kde jsou kina zavřená. To ale neznamená, že by snad nové filmy nevznikaly. Jen to bude v kinech hodně zajímavé, až se najednou všechny ty filmové pecky dostanou na plátna.

Jedním z filmů, který je v současné době uprostřed natáčení, je i nové pokračování Mission: Impossible. Jako obvykle je tenhle akční film plný skvělých automobilových honiček a velmi zajímavých aut. Už několik let je partnerem této filmové ságy automobilka BMW. Už v roce 2011 se v tehdejším dílu s názvem Mission: Impossible – Ghost Protocol objevil tehdy ještě koncept BMW i8. V tom nejnovějším pokračování to nebude sportovně laděný hybrid, ale ostrá a pekelná M5.

Natáčení probíhá mimo jiné v úzkých uličkách Říma a právě tam byla v rámci několika záběrů zachycena velmi zajímavá auta. V prvé řadě to bylo BMW M5, sice bez dveří, ale zato v několika driftech. Bohužel z videa není patrné, jestli za volantem sedí přímo Tom Cruise nebo ne. Faktem ale je, že zrovna tento americký herec je proslaven tím, že za sebe nenechává nikoho zaskakovat. Kvůli filmům se naučil i pilotovat stíhačku a v brzké době má v plánu natáčení ve vesmíru. Nějaké drifty s BMW M5 by tak pro něj měly být naprostá „zívačka“.

Přečtěte si také:  Úpravce si pohrál s BMW M5. Výsledkem je pořádný nárůst výkonu a točivý moment přesahující 1000 Nm

Kromě ostrého BMW se v těch několika málo záběrech ukázala také doprovodná auta. Jedním z nich je Porsche Cayenne, které dělá kamerové auto zabírající Ethana Hunta zpředu. Druhým je Nissan GT-R, ten zase vše snímá vzadu. Výsledek bychom měli vidět někdy během příštího roku, ale je otázkou, jak se nejen do natáčení, ale i premiéry případně podepíše pandemie viru.