Fanoušci Rychle a zběsile a Jamese Bonda si na nový díl musí počkat. Znovu do nich zasáhl koronavirus

Autor: Anina Russová - Zdroj: carscoops.com - Foto: Universal Studios - 6. 10. 2020


Letos toho s automobilovou tématikou v kinech mnoho nebylo (vlastně toho tam obecně moc nebylo). Srdce všech milovníků vůně benzinu zaplesala jen s informací, že se ještě letos dočkáme nového filmu o Jamesi Bondovi, který by měl být skvělými auty napěchován až vrchovatě, a také dalšího pokračování Rychle a zběsile. Ačkoliv v tomto případě už jde spíše o akční film než o tuningovou klasiku. Jenže se ukazuje, že máme letos nakonec stejně smůlu.

Do původních premiér obou filmů totiž tvrdě zasáhl koronavirus, tedy jeho nekontrolovatelné šíření. Nejprve ovlivnil samotná natáčení obou filmů, následně i jejich uvedení do kin. James Bond měl být původně uveden už na jaře, což se z pochopitelných důvodů nepovedlo. Následně byl jeho termín přesunut na podzim, ovšem situace s omezeními se opakuje. Ta totiž nejsou v platnosti jen u nás, ale v celém světě.

Chcete být jako James Bond? Aston Martin vám nabídne filmové DB5 se všemi vychytávkami

Rychle a zběsile mělo mít premiéru také během podzimu, jenomže nejprve muselo ustoupit právě agentovi s povolením zabíjet, který má v kinech přednost. A nakonec ho potkal stejný osud. Oba filmy, které se s přivřeným očkem dají označit za alespoň trochu pro automobilové nadšence, tedy snad uvidíme příští rok. Stát by se tak mělo v dubnu v případě Bonda a v květnu u Rychle z zběsile. Je ale otázka, jestli virus znovu nezasáhne…

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru