V Austrálii havarovalo Ferrari F40. Zájemce o koupi s ním vyletěl mimo silnici

Autor: Pavel Srp - Zdroj: motor1.com, 7News.com.au - Foto: All Street / Facebook - 18. 7. 2020


Letošní rok není úplně takový, který by se nám líbil. Kromě epidemie koronaviru, která paralyzovala prakticky celý svět, se už dvě Ferrari F40 ocitla v nepříjemné situaci. To první shořelo v únoru v Monaku, to druhé havarovalo v Austrálii.

V Queenslandu ve městě Gold Coast bylo vyfoceno Ferrari F40, které skončilo po nehodě mimo silnici mezi stromy. Předtím ještě porazilo několik dopravních značek.

Podle tamější policie, která nehodu vyšetřovala, by měla být příčinou výletu mimo silnici vysoká rychlost a následná ztráta kontroly nad vozidlem. V článku na 7News.com.au se hovoří také o tom, že by mělo jít o předváděcí jízdu, kdy za volantem zrovna seděl zájemce o koupi tohoto Ferrari F40.

Podle australského magazínu 7News.com.au prý při nehodě nebyl nikdo zraněn (na palubě cestovali dva lidé), odnesl to jen italský supersport. Poškození jsou sice poměrně velká, ale podle magazínu Motor1.com, který o nehodě také informoval, by měla být opravitelná.

Přečtěte si také:  V Kladně havaroval Dodge Viper. Na přehledném úseku skončil mimo silnici

Jakkoliv se mu předvádění jízda asi úplně nelíbila, trochu se obáváme toho, že si auto bude muset koupit… A levné to mít nebude, protože Ferrari F40 se prodávají kolem dvou milionů eur. Vyrobeno bylo jen 1311 kusů.

Štítky: , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít na začátek