Takhle se chová profesionální řidič kamionu. Chtěl schválně bourat a pak se i prát

Autor: Anina Russová -   6. 11. 2019


Už mnohokrát jsme se rozčilovali nad chováním těch, kteří jsou označování za profesionální řidiče. Často jsou to ale právě šoféři kamionů nebo autobusů, kteří na silnicích dělají ty největší boty a problémy. A právě proto, že sedí za volantem velkých a těžkých aut, je jejich chování o to nebezpečnější. Některým je to ale jedno. Záchranářská ulička je pro ně sprosté slovo, řidiče osobních aut nesnášejí, protože se nemusejí po dálnicích ploužit šnečí rychlostí a když si na to postěžujete, dozvíte se v diskuzi, že jste trouba a máte držet pusu a krok, protože nás ti řidiči kamionů živí!

Čeští řidiči stále neumí udělat bezpečnostní uličku

Buďme ale upřímní, i řidiči osobních aut nebo motorek dokáží na silnicích napáchat velká zvěrstva. Rozhodně se jich nehodlám zastávat. Jen se pozastavuji nad tím, že ti, kteří si říkají profesionálové, se často chovají tak, jako kdyby utekli z pavilonu opic. Nevěříte? Pak si pusťte video, které najdete pod článkem. A i se zvukem. Jen vás předem varuji, padají v něm sprostá slova.

Na záběrech, které pořídil přímo řidič kamionu, je vidět roztržka jeho a nějakého řidiče osobního auta s německou registrační značkou. Ten se rozhodně nechová tak, jak by měl, a také velmi výrazně a několikrát porušil zákon.

S největší pravděpodobností štvaly řidiče Fordu pomalu jedoucí kamiony a rozhodl se je vybrzdit. Naprosto nevhodný, hloupý a nebezpečný nápad, který ale stále má celá řada řidičů. Jenomže ten profesionál v kamionu místo toho, aby se zachoval normálně, myslel si své, však vy víte o čem, začal sprostě nadávat a přes vysílačku vyžadovat po svém kolegovi v jiném kamionu asistenci. Nejen, že řidiče Fordu chtěli zmáčknout na svodidla, ale následně mu chtěli „upravit úsměv“.

Policie se zaměřila na řidiče kamionů. Někteří porušili snad vše, co mohli

A víte co je šílené? Že v tomto videu nejde jen o jednoho „profesionála“, ale hned o dva. Ten další na vysílačce totiž opravdu začal na řidiče Fordu najíždět, aby ho vytlačil na svodidla. Nakonec se naštěstí nic nestalo.

Přečtěte si také:  Dálniční známka zdraží. Návrh mluví o 100% zdražení, Ministerstvo dopravy uklidňuje, že o tolik to nebude

V tomto případě chybovali úplně všichni, ale od řidičů kamionů je to děsivé obzvlášť. Tací prostě na silnici nepatří.

 

Štítky: , , , ,


google_news Odebírejte auto-mania.cz na Google News!


Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *