SsangYong Rexton W se pyšní velmi odolnou hnací soustavou, která obsahuje ekologicky šetrný aktivní motor e-XDi200 a pětistupňovou automatickou převodovkou Mercedes-Benz e-Tronic.

Nový vznětový motor e-XDi200 nejen zvyšuje výkon a spolehlivost, ale přináší i nižší spotřebu a plynulejší jízdu za všech provozních podmínek.

Díky tomu dosahuje Rexton W hodnot 193g/km (6M/T, 2WD) emisí CO2, což je zlepšení o 15% ve srovnání s předcházejícím modelem, max. výkon 155 koňských sil a max. točivý moment 360Nm. Přenos točivého momentu je optimalizován pro nejčastěji používaný rozsah otáček 1 500 až 2 800 ot./min., točivý moment je na spodním konci rozsahu 190Nm.

Rexton W nabízí ucelenou řadu bezpečnostních prvků, a to včetně třívrstvého ocelového rámu a pevné karoserie, systémů ESP (elektronický stabilizační systém), ARP (aktivní ochrana proti převrácení). Je vybaven parkovacím asistentem vzadu.

K dalším prvkům zvyšujícím jízdní komfort patří systém Eco Cruise Control umožňující nastavit ekonomický způsob jízdy, posuvné opěrky hlavy, sedadlo s pamětí, USB přehrávač formátů MP3 a WMA , jakož i Bluetooth umožňující bezpečné použití mobilního telefonu za jízdy.

Prodej modelu Rexton W již byl zahájen s cenou startující na 699 900 Kč.

Tisková zpráva/-PS-