seat-servis-1

SEAT a CUPRA připravili jarní servisní akce. Nabízí výhodnější přezutí nebo výhodnější příslušenství

Autor: Josef Pelikán - Zdroj a foto: SEAT - 4. 4. 2022


Jaro, teplo, slunce, zábava. Španělským vozům SEAT a CUPRA je tohle doslova vlastní. A nová motoristická sezona klepe na dveře. „Zimu máme za sebou, je čas těšit se na jaro a léto a odměnit svůj SEAT za náročnou zimní službu něčím z aktuální výhodnější servisní nabídky. Ta kromě tradiční výměny pneumatik myslí na téměř každou oblast využití osobních vozů,“ oslavuje konec zimy Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche ČR. „Nezapomínáme ani na emocionálně bohatou značku CUPRA, pro niž jsme připravili speciální kolekci příslušenství, originálích dílů, příslušenství a také zákaznickou  kartu MyCard,“ dodává Špinar.

Zákaznická karta ušetří peníze

Prohlídka po zimě, kdy auto dostává obzvláště zabrat, dává určitě smysl. SEAT Service a CUPRA Service si to uvědomují a v rámci aktuální zimní servisní akce nabízí kontrolu vozidla  inspekci za cenu od 299 Kč. Obsahuje přesně definovanou škálu bodů, které mechanici projdou tak, aby vašemu vozu zajistili další spolehlivý provoz. A jelikož je čistý výhled z vozu základem bezpečné jízdy, k originálním stírátkům SEAT nebo CUPRA dostanete litr koncentrátu letní směsi do ostřikovačů za korunu.

Výhodnější ceny při návštěvách autorizovaných servisů SEAT a CUPRA má nově „na svědomí“ zákaznická karta MyCard dostupná pro obě značky. Je jen na vás, jestli se spokojíte s variantou MyCard Service, která je zdarma, nebo s její placenou verzí MyCard Service+, nabízející spoustu dalších výhod včetně výměny kol a dokonce i slev v rámci volnočasových aktivit.

Abyste na ně mohli vyrazit třeba na kolech, potřebujete je také nějak odvézt. Začíná to příčníky na střechu, které v katalogu pro vozy CUPRA naleznete za výhodnějšch 5 637 Kč. Elegantní řešení převozu kol skýtá nosič na tažné zařízení, jehož nosnost 60 kg v pohodě stačí i pro dvojici těžkých elektrokol. Protože zavazadlový prostor je potřeba využít na maximum a také ho řádně organizovat, přináší Originální příslušenství SEAT v rámci jarní servisní nabídky několik praktických doplňků: plastovou vanu, skládací box nebo posuvný modul – hliníkovou dělící přepážku s teleskopickým modulem, díky němuž variabilně nastavíte její rozsah.

Roste cena aut a draho je i v servisech. Změna k lepšímu by mohla přijít za dva roky

Příslušenství pro model Leon

Značka SEAT v rámci jarní nabídky připravila také balíček originálního příslušenství pro nový Leon a Leon Sportstourer. Cenové zvýhodnění 15 % srazilo ceny na 10 092, respektive 10 115 korun. Za ně dostanete: střešní nosiče, sadu odolných gumových koberců, ochrannou fólii na zadní nárazník a plastovou vložku do zavazadelníku. Jednoduché, praktické, výhodné.

Protože nejen vůz SEAT může dělat svému majiteli radost, existuje v katalogu SEAT kolekce spousta předmětů, které potěší. Vybírat lze ze SEAT kolekce, obsahující značkové oblečení, doplňky, dárkové předměty či zavazadla. Stylová CUPRA nemůže zůstat stranou a pro majitele této značky vozů se nabízí také paleta exkluzivních doplňků.

A mobilita na posledním kousku vaší cesty z odlehlého parkoviště? Můžete si ji zkrátit na elektrické koloběžce SEAT MÓ eKickScooter 65, která vás a 21 499 Kč odveze až 65 km daleko, ale hlavně na ní vybočíte z řady ostatních koloběžek. Design a specifický branding SEAT se opravdu povedl…

Štítky: , , , , , , , ,

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru