Na silnicích se občas dějí takřka až zvláštní věci. Některé dokonce popírají fyzikální zákony. To se často týká dopravních nehod, které na první pohled vypadají jako zcela jistě smrtelné, ale pak se ukáže, že posádka nejen, že přežila, ale ještě navíc odešla po svých.

Přesně to se stalo před několika málo dny v Mount Vernon ve státě Washington a tou šťastnou osobou, která se fakticky podruhé narodila, je řidička Nissanu Altima. Tamní média, ale i policisté a záchranáři o ní mluví jako o nejšťastnější osobě na světě. A mají k tomu pádný důvod. Ačkoliv z jejího auta skoro nic nezbylo, řidička od nehody opravdu odešla po svých.

Přečtěte si také:  Dodávku při nehodě slisovaly dva kamiony. Řidič přežil a měl jen lehká zranění

46letá žena je v celé nehodě naprosto nevinně. Bez problému dobrzdila za jedním kamionem, který zastavil v koloně. Ovšem další kamioňák, který jel za ní, už zabrzdit nezvládl. Naboural do jejího nissanu, který zcela sešrotoval, a nakonec zbytky složil pod sebe. Jenomže právě to přeložení zbytku karoserie řidičku zachránilo. Plech se naskládal tak, že ji jen hodně zmáčkl, ale fakticky tak vytvořil dost místa pro to, aby se jí nic vážného nestalo.

Hasiči, kteří přijeli na místo, asi nečekali, že po uvolnění zbytků karoserie řidička vyleze a k sanitce si dojde sama. Ukázalo se, že byla jen silně otřesená, a bolela jí žebra a hlava. Dotyčná může slavit druhé narozeniny. Takovou nehodu přežije málokdo. Viníkem pak je řidič náklaďáku, který se nevěnoval řízení a nedodržel bezpečnou vzdálenost. 

1 komentář

Přidat komentář