nehoda-dalnice-m1-velka-britanie

Dopravní nehody se stávají bohužel neustále. Mívají i tragické následky, ale jakkoliv byste to nikdy netipovali, ta, o které vám teď povíme, taková nebyla. Řidič dodávky, kterou mezi sebou doslova slisovaly dva kamiony přežil.

Řidiči kamionů mají opravdu zodpovědnou práci. Na cestách tráví hodně času a musejí dávat o to větší pozor, protože za sebou vozí často desítky tun, s nimiž je těžké brzdit na pár desítkách metrů jako osobní automobily. Čas od času se ale řidiči kamionů nevěnují řízení natolik, aby byli schopni zareagovat na situaci, která před nimi náhle vznikne.

Přečtěte si také:  Servisní technik naboural jedno z nejdražších Ferrari na světě. Oprava bude extrémně drahá

Nehoda, kterou sdílela policie z Leicestershire na twitteru, se stala minulý týden v pátek kolem desáté hodiny dopoledne na britské dálnici M1. Co se přesně stalo, to policisté nesdělili, ale sdělili, že řidič z vraku auta utrpěl jen několik lehčích zranění. Ani se nechce věřit tomu, že by někdo mohl takovou nehodu přežít. Tím spíše, pokud se podíváte na tu hromádku plechů, které z dodávky zbyly. 

Vážně zranění nebyli ani řidiči kamionů, ovšem jednoho z nich si na místě do péče převzala záchranná služba. Dálnice musela být po dobu šetření a odstraňování nehody na několik hodin zcela uzavřena a řidiči museli tento úsek objíždět.