Odjezdy z automobilových akcí a srazů bývají často velmi zvláštní. Lidé jsou plni adrenalinu, chtějí svá auta a řidičské schopnosti předvést publiku lemujícími silnice. Někdy ale sebe anebo své schopnosti přecení. V tom lepším případě to pak končí trapasem, v tom horším třeba i nehodou.

A nepovedným odjezdem to skončilo i v přiloženém videu. V tom se odjezd nepovedl řidiči Porsche 911 turbo, který naboural do obrubníku. Když si pustíte video se zvukem, můžete si všimnout, že před vjezdem do křižovatky Porsche brzdí, ale při vjezdu do ní přidává, po chvíli ale zase brzdí. A to už je pozdě. 

Jestli to měl být pokus o drift, powerslide nebo něco jiného je otázkou. Vypadá to také, že silnice není úplně suchá, což nedotáčivosti auta také mohlo pomoci. Výsledkem je nakonec to, že Porsche narazilo levým předním kolem do obrubníku, vlivem fyziky a kinetické energie se ale obrubníku nakonec dotklo i kolo zadní.

Řidič však nárazu nedbal a pokračoval v jízdě dál. Ve videu není vidět nic vážného, auto bez nějakých větších problémů pokračovalo dál. Otázkou ale je, co na to kolo, nápravy, zavěšení, ale konec konců i pohon předních kol, protože Porsche 911 turbo je v sérii čtyřkolka.