Sešlosti petrolheadů s názvem Cars and Coffee se konají po celém světě. Často se na tyto akce sjíždějí i ti, kteří sice kočírují super výkonná auta, ale nedokáží ukočírovat své vlastní ego. Následně se pak nechají strhnout davem obdivovatelů, přišlápnou plynový pedál o něco víc, než bylo zdrávo, a průšvih je na světě.

Na internetu se těmto akcím dokonce začalo posměšně přezdívat „Crash and Coffee“, ale to už je podle nás trošku přehnané. Stejně jako chování a reakce kolemstojících fanoušků a milovníků rychlých aut nejen v přiloženém videu. Ti natáčí, fotí a povzbuzují řidiče k tomu, aby i v běžném provozu vytáhli z auta maximum. Právě proto se možná takové nehody stávají.

Ta, která je zachycená v přiloženém videu, ukáže ohnivě rudý Dodge Viper, jehož majitel auto při odjezdu neudržel na silnici, přetočil ho a nakonec narazil do obrubníku. Protože je ale Viper autem, které disponuje výkonem z říše snů, i na těch pár metrech se dokázalo rozjet na vysokou rychlost. Proto má i náraz do obrubníku fatální následky. Kromě pochroumaného nárazníku, prahu a blatníku totiž auto skončilo s úplně vylomeným předním kolem.

Stává se, řeknete si. Příště se majitel asi poučí, myslíme si my. Jenomže ve videu nás opravdu zaráží reakce těch „čumilů“, převážně puberťáků. Po té velké ráně nikoho z nich v první chvíli nenapadne se jít podívat, jestli si posádka neublížila, ale propuknou ve velký a hodně zlomyslný smích. Opravdu je to nutné? Vlastně nám není ani tak smutno z té nehody, ty se prostě vlivem okolností a chvilkové nepozornosti dějí, ale právě z těch diváků, kteří se zachovali opravdu pro nás zcela nepochopitelně.