Neříkáme to poprvé. Jakmile se řidič nechá unést vlastním egem a trochou chvilkové slávy, je k pořádnému průšvihu jen malý kousek. Přesvědčila se o tom už řada řidičů více či méně zajímavých aut, kteří, když opouštějí setkání s podobně “postiženými” jedinci, jako by zapomínali na to, že nežijí na obláčku, ale mezi obyčejnými smrtelníky…

Stává se dost často, že při odjíždění ze srazu nebo setkání někteří řidiči neustojí chvilkovou popularitu, kterou jim dávají kolem stojící fanoušci a své auto nezvládnou a havarují. Někdy více, jindy méně, pokaždé je to ale hodně smutný pohled. Nejinak tomu je i v případě hned 9 (!) Fordů Mustang. Ty v sobě skončily při odjezdu ze srazu Mustangů, který se konal v Dubaji.

Dost bizarně vyhlížející nehoda měla velmi jednoduchou příčinu. Ten první, tedy ten, který ji vlastně způsobil, prý při odjezdu prostě najednou prudce zabrzdil. Další za ním už nestihli reagovat, a tak do sebe postupně bourali. Nikomu se nic nestalo, vše odnesly jen plechy. I tak je to ale smutná, ale zároveň komická podívaná, co myslíte?