Nehody se stávají a je dobře, když jde jen o malý městský ťukanec. Ale i když střet odnesou jen plechy, je potřeba zastavit a nehodu vyřešit. Třeba i bez účasti policie. Je ale důležité se k těm pomuchlaným plechům, plastům nebo třeba karbonu postavit čelem a nedělat, že se nic nestalo. Jenže právě to neudělal řidič Fordu Fiesta, který trefil Lamborghini Aventador. Ačkoliv to nebyla úplně malá rána, řidič fiesty z místa rychle zmizel. Teď je na jeho dopadení vypsaná odměna.

Nehoda byla zachycena na kameru blízké čerpací stanice, ale i na mobil posádky kolem jedoucího auta. Ta si ale původně natáčela modrý aventador, asi ale nečekala, jak to dopadne. Ze záběrů z bezpečnostní kamery to působí jako malý městský ťukanec, ovšem ze záběrů z telefonu, kde už je zachycen i zvuk, je jasné, že to nebude jen škrábanec, který by šel rozleštit.

Není jasné, k jakým poškozením došlo, ale tipujeme, že to odnesl masivní karbonový zadní difuzor a možná i koncovky výfuku. A to by ještě byla ta lepší verze.

Přečtěte si také:  Řidič v plné rychlosti naboural čelně do sloupu. Je to neuvěřitelné, ale přežil

Majitel auta na svém instagramu napsal: „Stále hledám pitomce, který mi dal takovou tečku. A to i přes to, že jsem měl zapnutý blinkr a musel tedy vědět, že chci odbočit. Pokud náhodou víte, kdo by to měl být, určitě mi dejte vědět. Odměním každého, kdo ho pomůže najít. A tohle je přesně důvod, proč nikdo, včetně řidičů superaut, nemá rád, když se mu jiný řidič lepí na zadek.“