amazon-top-gear-clarkson-hammond-may

Tohle se vlastně dalo čekat. Ohledně The Grand Tour se posledních několik měsíců nemluví o ničem tak moc, jako o nehodě Richarda Hammonda. Stala se při natáčení a nejen, že ohrozila slavného moderátora na životě, ale natáčení celého pořadu celkem vážně zkomplikovala.

Hammond totiž dlouho ležel s operovaným kolenem v nemocnici a následně musel nějakou dobu rehabilitovat, než se znovu posadil za volant nebo dokonce postavil před kameru. Nakonec ale vše dopadlo dobře a Richard do rozjetého vlaku s názvem The Grand Tour zvládl naskočit včas. Produkce by tak měla být schopna dodržet plánovaný start druhé série show, který je plánován už na 8. prosince.

Podle informací serveru Drivetribe, tedy internetové komunitě milovníků aut a řízení, kterou má na svědomí právě Clarkson, Hammond a May, bude první díl nové epizody právě o nehodě Hammonda. Tedy, nejen o tom. Moderátoři představí Lamborghini Aventador S, Hondu NSX i Rimac Concept One. Pak se s auty přesunou do Alp, kde s nimi absolvují místní závod. Ano, právě ten, při kterém Richard havaroval.

V novém díle bychom se tak měli dozvědět i podrobnosti ze samotné nehody, které se zatím nikde neobjevily, ale i detaily z léčení a rehabilitace a dočkáme se také detailního rozboru nehody, který provedli zástupci Rimacu právě s Hammondem. Vzhledem k tomu, že vše dobře dopadlo, půjde jistě o velmi zajímavou podívanou.